.

.

не Несмасни Саркастични Жени Мажи Момчиња Девојки Смешни Велејќи Маица

не Несмасни Саркастични Жени Мажи Момчиња Девојки Смешни Велејќи Маица

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб јас не сум Несмасна Саркастична Жени Мажи Момчиња Девојки Смешни Велејќи Маица.

Главните карактеристики

Избор на клиент