.

.

Металот Е Живот Смешен Новитет Хумор Рокенрол Маичка Новина Хумор Моден Дизајн Памучна Маица Црвена

Металот Е Живот Смешен Новитет Хумор Рокенрол Маичка Новина Хумор Моден Дизајн Памучна Маица Црвена

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Зошто да не го дадете најдоброто? Оваа 100% Прстен Вртеше, Претходно Намалена Памучна Маица е апсолутен совршен подарок за секоја пригода. Овој премиум целосен принт во боја е идеален за лицето што го носи да го прикаже светот освен нивната личност! Фантастичен подарок за момчиња, девојки, браќа и сестри, родители и пријатели. Секој сака мека маица која покажува кои се тие како поединци! Не во продавниците, овој обичај направен по нарачка На Памучна Маичка сигурно ќе биде хит за секоја пригода! Машина За перење : Висат Сува Препорачува, Но Фен Безбедно. 100% ПРЕМИУМ ПАМУК : Премиум Мек Стил Моден Прстен Откачи Маица. СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : тешко е понекогаш да се излезе со уникатен подарок. Не можете да погрешите со уникатна, не продадена во продавници новина маица која кажува многу за лицето што ја носи!. 100% ВРТЕЊЕ НА ПРСТЕНОТ : Претходно Намалениот Памук значи дека оваа маичка е мека на допир и ќе има минимално намалување при миење и сушење. Хедер Греј е 90% Памук, 10% Полиестер. ДИЗАЈН ВО ЦЕЛОСНА БОЈА : отпечатен од најновиот сет во директна технологија за облека. Секој дизајн доаѓа да се чувствува како освен ткаенината што резултира со тоа меко чувство што секој го сака!.

Главните карактеристики

Избор на клиент