.

.

Оалиро Женски Летни Врвови Денот На Независноста Тркалезен Врат Женски Маици Секојдневен Патриотски Краток Ракав Бел М

Оалиро Женски Летни Врвови Денот На Независноста Тркалезен Врат Женски Маици Секојдневен Патриотски Краток Ракав Бел М

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на Перење забави : Сезона на миење машини : пролет, лето, Size Големина : вистинска големина ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Лесно се совпаѓа со вашите омилени слаби фармерки или шорцеви. Материјал : Полиестер. `+СОВРШЕН ПОДАРОК : Трендовски патриотски подарок кошула за мајка, баба, сестра, семејство. Материјал : 35% полиестер 65% еластан. 【Оваа Кошула Со Американско Знаме Лесно се Совпаѓа со Фармерки или Шорцеви со Патики за ПАТРИОТСКИ Изглед во САД. Постојат модерни кратки ракави.It многу мода и ве прават толку убавина. Кога ќе ги покажете своите работи во овој уникатен и шармантен фустан, ќе се смеете изненадено! Можете да ја носите вашата кошула со кратки ракави на забавата. ●Облека На 4 јули-Не пропуштајте ја целата забава да ги носите нашите врвови на 4 јули! Ова е одличен врв, погоден за организирање тематски забави со костими, скари на 4 јули или настани за следење на годишнината.

Главните карактеристики

Избор на клиент