.

.

Семејно Обединување Урбана Кошула

Семејно Обединување Урбана Кошула

Вреднување на стоката:

DEN 244.80
Пристапност
Во достапна форма

Семејно Обединување : Славење Врски, Создавање Трајни Спомени-Соберете ги вашите најблиски и прославете ги врските што не врзуваат заедно со нашата кошула за "Семејно Обединување". Овој дизајн го отелотворува духот на заедништвото, љубовта и радоста од повторното поврзување со роднините од блиску и далеку. Без разлика дали планирате собир од големи размери, пријатно дружење или виртуелно обединување, нашата кошула е симбол на единство и негувани моменти. Носете го гордо за време на вашата семејна средба за да создадете чувство на припадност и да ја доловите суштината на вашата заедничка историја. Нека нашата кошула за "Семејно Обединување" биде срдечен потсетник за важноста на семејството, споделената смеа и спомените што ќе траат цел живот. Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи верно на големината Семејно Обединување Урбана Кошула Семејство Љубов Унисекс Маица.

Главните карактеристики

Избор на клиент