.

.

Кротсмилс Мажи Корозија На Сообразност Долги Ракави Маици На Екипажот Големи

Кротсмилс Мажи Корозија На Сообразност Долги Ракави Маици На Екипажот Големи

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Машка Корозија На Усогласеност Вратот На Екипажот Маица Со Долги Ракави, Изработена е Од Висококвалитетни Материјали,Доволно Издржливи за Вашето Секојдневно Носење. Оваа Кошула Е Дизајнирана И Испечатена Со Еколошко Мастило, Па Затоа Е Безбедна За Околината. Погодно Секојдневно Секојдневно Носење, Совршено За Активности На Отворено, Спортски Вежби Или Домашно Слободно Време.Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме Квалитетно Вклопување И Удобност. Сите Големини Се Рачна Мерка, Ќе Има Околу 0,5-1 Инчи Грешки Што Е Нормално, Ве Молиме Погледнете Ја Големината Пред Да Нарачате. Забележете Дека Малата Разлика Во Бојата Треба Да Биде Прифатлива Поради Светлината И Екранот. 100% Памук За Да Ја Доведете Кожата На Допир. Машинско Перење. Мека И Удобна На Допир, Малку Еластична.

Главните карактеристики

Избор на клиент