.

.

Royallove Женски V-Вратот Маица Повик Печатење Краток Ракави Двослоен Возбудува Ракав Маица Врвот тренингот сетови за жени

Royallove Женски V-Вратот Маица Повик Печатење Краток Ракави Двослоен Возбудува Ракав Маица Врвот тренингот сетови за жени

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

95" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 94cm/37., тоа е најдобриот избор за подароци4.20"Length : 69cm/27.81"Length : 67cm/26.01"Sleeve : 28cm/11.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!Многу кул за носење, Нов Изглед.60"Length : 71cm/27.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5.59"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 106cm/41.17"XXL121642122cm/48. # Овој женски врв е многу трендовски и симпатичен, погоден за секојдневно, излегување, училиште, канцеларија, секојдневно носење, костум за сите сезони.42"Length : 65cm/25.37"Sleeve : 29cm/11.59"L81238106cm/41.Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави, Клубови И Состаноци.

Главните карактеристики

Избор на клиент