.

.

Јунмички Машки Кошули Расчистување Машка Мода Секојдневна Машка Мода Секојдневна Памучна Лен Удобна Печатена Кошула Со Кратки Ракави

Јунмички Машки Кошули Расчистување Машка Мода Секојдневна Машка Мода Секојдневна Памучна Лен Удобна Печатена Кошула Со Кратки

Вреднување на стоката:

DEN 431.84
Пристапност
Во достапна форма

Машка Мода Секојдневен Памук Лен Удобна Печатена Кошула Со Кратки Ракави Top Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени црни тексас фармерки итн .4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Носењето На Овој Дуксер ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.Информации за производот : Сезона : Aut,Пролет : Менокација : Дневно,Секојдневен Материјал : Тип На Памучна Мешавина : Печатен Стил : Секојдневен,должина На Спортски Ракав : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Машка Блуза Јунмички Машки Кошули Расчистување Машка Мода Секојдневна Машка Мода обичен Памучен Лен Удобен Печатен Врв На Кошула Со Кратки Ракави. ●Уникатен Дизајн●Класичен стил со многу простор за движење и вентилација за секојдневно носење - секојдневен или секојдневен. ●Појавување облека● : Совршено И разноврсно, лесно може да се совпадне со разни видови дно. ①Применливи Прилики : Канцеларија, Тренинг, Секојдневна Облека, На Отворено, Одмор на Плажа, Совршен со фармерки или панталони. ●Совршен Подарок●Класично Тенок Одговара! Овој врв е совршен за одмори, состаноци, одмори или како подарок за старец како момче, син или татко на годишнина или поголем ден. Овој класичен врв е најдобрата кошула за мажи, работа, канцеларија,. Quality Гаранција● Апсолутно обезбедување на квалитет, бесплатно враќање и размена поради проблеми со квалитетот во рок од 5698 дена од приемот на производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент