.

.

Рејлун Дами Лето Плажа Сарафан Ладно Рамо Макси Фустани Со Еднобојна Долга Облека Чиста Лабава Партија Црна 4XL

Рејлун Дами Лето Плажа Сарафан Ладно Рамо Макси Фустани Со Еднобојна Долга Облека Чиста Лабава Партија Црна 4XL

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Класичен Сарафан За Гардероба. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Од Тантела Со Разгорени Ракави, Фустан Во Еднобојна Боја, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4.

Главните карактеристики

Избор на клиент