.

.

Женски Фустани Со Долги Ракави Секојдневен Макси Печатен Летен Изрез Фустан За Вратот Сина М

Женски Фустани Со Долги Ракави Секојдневен Макси Печатен Летен Изрез Фустан За Вратот Сина М

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

09" Колк : 124см/48. - Сезона : Пролет, Лето, Aut.30" Големина : М САД : 6 БИСТА : 96см/37. - Пол : Женски. "Натпревар" : Мода за спарување со очила за сонце, ѓердан или појас. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека.54" колк : 148см/58.27" големина : ххххл сад : 16 биста : 121см/47.70" половината : 124см/48.66" големина : хххххл сад : 18 биста : 126см/49. Тоа е лесно да се сакаат сите сезони.69" должина : 149см/58. - Повод : Секојдневен, Секојдневен.80" Половината : 112см/44.54" ДОЛЖИНА : 147см/57.87" големина : хххл сад : 14 биста : 116см/45.Моден стил,удобен.24" Должина : 143см/56.82" колк : 136см/53.12" должина : 148см/58.39" колк : 140см/55.

Главните карактеристики

Избор на клиент