.

.

Daiwa Lexa 300hl Мамка Ролна Левата Рака Менувач сооднос 6.3: LEXA300HL

Daiwa Lexa 300hl Мамка Ролна Левата Рака Менувач сооднос 6.3: LEXA300HL

Вреднување на стоката:

DEN 745.44
Пристапност
Во достапна форма

За риболовецот на слатководни и солени води што фрла големи мамки или вертикално риболовни жига и многу повеќе, Макарите За Мамка Даива 2023 Лекса се робусно изградени за да ги преземат големите грабливи риби за игри таму. Високо разноврсната Ролна За Мамка Даива Лекса Е совршена за стриптизета, црвена риба, брег и лесна офшор игра. Извонредниот мамец на даива доаѓа со рачка за зафат и непречено врвно влечење на јаглерод На Турнирот што може да запре воз! Свилен мазен систем со 7 лежишта се состои од 4 топчести лежишта + 2 топчести лежишта отпорни на корозија + 1 валчест лежиште. Напредниот дизајн На Лекса овозможува голема ролна со капацитет на линија со многу витко влечење-во големина и чувство на многу помала ролна. Други карактеристики вклучуваат алуминиумска странична плоча, бесконечна анти-обратна и прецизно избалансирана, слободно лебдечка алуминиумска калем. Солиден систем за возење со шест точки обезбедува позитивна операција" без проблеми". Лопатка рачки.

Главните карактеристики

Избор на клиент