.

.

Квалентни Возрасни Мажи Модни Патики Мажи Патики На Отворено Пар Мажи Планинарење Обични Спортски Чевли Чипка Плажа Трчање Патики Ролери За Мажи Црн 11

Квалентни Возрасни Мажи Модни Патики Мажи Патики На Отворено Пар Мажи Планинарење Обични Спортски Чевли Чипка Плажа Трчање Патики

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Мажи Патики 12 Отворено Двојка Мажи Планинарење Обични Спортски Чевли Чипка Плажа Трчање Патики Ролери За Мендескрипција : . Пол : Двојка, Мажи. Горниот Материјал : Мрежа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Чипка Нагоре. Чевли Пета Висока : 2см/0,78". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Мажи Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Мрежест Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето На Телото Обични Чевли Мажи Чување Патики Патики За Мажи Високи Врвови Чорапи За Патики За Мажи. Лесен Чевел За Одење, Удобен Дизајн На Врвка,Амортизирана Влошка, мода И Личност Мажите Одат Прошетка Макс 54601 Патики Патики Влошки Мажи Патики Решетката За Мажи Плакарот. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Менс Оди Прошетка Макс 54601 Патики Патики Машки Чевли Патики Влошки Мажи. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! Обични Чевли Машки Патики Кадифен Патики Папучи За Машки Машки Атлетски Патики.

Главните карактеристики

Избор на клиент