.

.

Големо Момче Канзас Сити Монарси Менс Бини Со Топка [Црвено Бело]

Големо Момче Канзас Сити Монарси Менс Бини Со Топка [Црвено Бело]

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Капи > Глава > Менспорт > НЛБ : Бејзбол Од Црнечката Лига > Канзас Сити Монарси Големо Момче Канзас Сити Монарси Менс Бини Со Балпом Буци Плетени Стилови Ова Е 100% , официјално лиценциран производ НА НЛБМ. Ткаенина : 100% Акрилик. Боја : Црвена/Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент