.

.

Недефинирани Подароци С Три Боја Качулка Пуловер Дуксер

Недефинирани Подароци С Три Боја Качулка Пуловер Дуксер

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Три Боја 28601 Дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Три Боја 28601 отпечатена преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двокреветна хауба. Воздушно-млазно предиво со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент