.

.

3xl Кеота Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

3xl Кеота Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Кеота Кали Стил дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Стилот На Кеота Кали отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двокреветна хауба. Воздушно-млазно предиво со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент