.

.

Машки Тенок Директно Одговара На Жан Со Истегнување

Машки Тенок Директно Одговара На Жан Со Истегнување

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Сезони : Четири Сезони . Пол : Мажи. Прилики : Спорт, Плажа и Секојдневен . Тип на шема : Цврст. Стил : Мода. Должина : Долго. Одговара : Одговара за големина. 1пц Табела За Панталони : . Големина : 28 Половината : 70см/27.56" : 94см/37.01" Должина : 101см/39.76"Големина : 29 Половината : 73см/28.74" : 98см/38.58" Должина : 102см/40.16"Големина : 30 Половината : 76см/29.92" : 102см/40.16" Должина : 103см/40,55"големина : 31 половината : 79см/31,10" : 106см/41,73" должина : 104см/40,94"големина : 32 половината : 82см/32,28" : 110см/43,31" должина : 105см/41,34" € големина ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да ја поставите. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали и Е Доволно Издржлив за Да Го Задоволи Вашето Секојдневно Носење. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. €Collocate®Може да ги собере вашите чевли од различни стилови. Повод : Погоден За Канцеларија, Работа, Патување, Формално, Училиште, Запознавање, Пешачење Секојдневен, Забава, Улица, Одмор, Шопинг, Божиќ Или Какви Било Активности На Отворено. Како Подарок, Исто Така Е Многу Соодветно.

Главните карактеристики

Избор на клиент