.

.

Есенски Зимски Мажи Со Пруги Топло Руно Дебели Тенки Секојдневни Врвови На Кошули Со Долги Ракави

Есенски Зимски Мажи Со Пруги Топло Руно Дебели Тенки Секојдневни Врвови На Кошули Со Долги Ракави

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Детали : * Големина На Ознака : XL-5 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Sizexl2xl3xl4xl4xl5xllength (см)7374737475legth (инч)28,7 29,1 28,7 29,1 29,5 Биста (см)94,0 98,0 102,0 106,0 110,0 Биста (инч)37,0 38,6 40,2 41,7 43,3 рамо (см)44,5 45,2 46,6 47,8 49,1 Рамо (инч)17,5 17,8 18,3 18,8 19,3 ракав (см)61,5 62,5 63,5 64,5 65,5 ракав (инч)24,2 24,6 25,0 25,4 25,8 измерени пред да се истегнат,познати како поставени Рамни Податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Ставка Ткаенина : Полиестер* Боја На Артикл : Како Што Покажуваат Сликите* Опис На Артиклот : } модни есенски зимски мажи топло руно со пруги задебелени тенки секојдневни врвови за кошули со долги ракави* содржина на пакетот : 1*Блузи(не се вклучени додатоци)како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да ја споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамната големина на мерење табела : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Есенски Зимски Мажи Со Пруги Топло Руно Дебели Тенки Секојдневни Врвови На Кошули Со Долги Ракави. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент