.

.

Марвел Чувари На Галаксијата Волумен Космо Постер - Краток Ракав Помеша Маица За Возрасни-Прилагодено-Црн Снег Хедер

Марвел Чувари На Галаксијата Волумен Космо Постер - Краток Ракав Помеша Маица За Возрасни-Прилагодено-Црн Снег Хедер

Вреднување на стоката:

DEN 207.84
Пристапност
Во достапна форма

Официјална Стока На Марвел Чувари На Маиците Галакси Космо За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Чувари На Галаксијата 3 Маици; Женски Чувари На Галаксијата 3 Маици; Детски Чувари На Галаксијата 3 Маици За Маици; Чувари На Галаксијата 3 Дуксери; Космо; Том 3 Тоа Е Космо Вселенското Куче, најновиот член На чувари На Галаксијата! Оваа официјална маичка или качулка се одликува со прекрасен карактер постер уметност и логото на филмот Од филмското продолжение На Марвел Студио "Чувари на Галаксијата Том 3". Побарајте дизајни на постери за карактери и на остатокот од тимот! Одличен подарок за обожавателите На галаксијата Или кинематографскиот Универзум На Марвел (МЦУ). Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност. Вратот на екипажот. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Ракавот и дното со две игли нема да се разоткријат. Солза-далеку етикета. 5/8" ребро плете јака. Голи потреби. 65% полиестер / 35% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Главните карактеристики

Избор на клиент