.

.

машко знаме на сад американска патриотска маица краток ракав 4 јули маици улични војници патриотски маици за печатење маици

машко знаме на сад американска патриотска маица краток ракав 4 јули маици улични војници патриотски маици за печатење маици

Вреднување на стоката:

DEN 350.56
Пристапност
Во достапна форма

Перење машини маици Маици За Мажи Пакување Машки Маици Со Долги Ракави Машки Маици В Маици За Вратот Табела Со Мензиза : . Големина : М Биста : 110см/43.31" Рамо : 50см/19.69" Должина : 74см/29.13"Големина : Л Биста : 114см/44.88" Рамо : 52см/20.47" Должина : 75см/29.53"Големина : XL Биста : 118см/46.46" Рамо : 54см/21.26" Должина : 76см/29.92"големина : ххл биста : 122см/48.03" рамо : 56см/22.05" Должина : 77см/30.31"големина : хххл биста : 126см/49.61" рамо : 58см/22.83" ДОЛЖИНА : 78см/30.71"големина : ххххл биста : 130см/51.18" рамо : 60см/23.62" должина : 79см/31.10 "+ лесен, класичен фит, ракав со двојна Игла и долниот раб. Да ГИ НОСИМЕ ЅВЕЗДИТЕ И ПРУГИТЕ : Со Класично Опуштено Вклопување што Го Пушта Ладниот Воздух, Нашите Маици По-ло Сигурно Ќе Инспирираат Доверба и Ќе Заработат Почит. Тие Добро Ги Обложуваат И Ма-тх Со Фармерки и Каки, како и Шорцеви-За Четврти јули, Денот на Благодарноста или Кој било Друг Национален Празник. `+Американска ГОРДОСТ : Покажете Ја Вашата Верност и Вашиот Независен Дух. Предводник На Американското Лето Линија На По-ло Кошули Фитили Мо-истура а-пат Од Вашата Кожа Додека Еминентно Дише. Гордо Дизајниран Во Флори-да, Сад Од Страна На ком-пани Со Децении Наследство во Индустријата. Qulyester машка Маица Маици За Мажи Пакет Машки Маици Со Долги Ракави Машки Маици V Маици За Вратот Мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент