.

.

Акихол Машки Панталони Летни Обични Машки Класични Панталони За Истегнување Со Потпис

Акихол Машки Панталони Летни Обични Машки Класични Панталони За Истегнување Со Потпис

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Панталони Во Боја Тенок џеб Машки Есенски Панталони За Шиење Цврсти Машки Панталони Бигматеријал : Полиестерски Памучник : Машки Пакет вклучуваат : 1 Компјутер Мажи Панталони Шема Лента : Цврста Дебелина : Стандардно ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см И ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Сезона : Есенските Бои може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставкитемоден дизајн, ,висок квалитет!Повод : Секојдневен, Дневен Декорација : Џебна Белешка : Трендовски модни машки панталони. Удобно и дише. Појас на врвка, прави нозе, цврста боја со ленти на надворешната страна на нозете. Дизајни варира помеѓу различни бои за подобар натпревар. Мода, удобна, практична. Погоден за многу различни прилики секојдневно, вежбање, спорт, работа итн. Одличен избор за различни ситуации!. Висококвалитетен еластичен и удобен материјал, ексклузивни детали за изработка. Погоден за поголемиот дел од годината. Подобро вклопување ќе донесе подобар изглед и поголема удобност. Ве молиме погледнете ја табелата со големини и информациите за моделот.

Главните карактеристики

Избор на клиент