.

.

Јерзис Машки Спотшилд Долги Ракави Поло Маица

Јерзис Машки Спотшилд Долги Ракави Поло Маица

Вреднување на стоката:

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Истури едноставно мушка нагоре и се тркалаат веднаш на Јерзес Спотшилд полос. Ткаенината одбива вода и повеќето излевања на база на масло. Оваа кошула не само што ги одбива течностите, туку и го намалува избледувањето и намалувањето, што ви дава уште подолготраен нов изглед! Плус, оваа кошула е без ознаки за дополнителна удобност. Јерзис Машки Спотшилд Поло Кошула Со Долги Ракави : поло кошула со Долги ракави. Ткаенината со шилд одбива вода и повеќето излевања на база на нафта. Велт плетена јака која се спротивставува на виткање. Плакета со две копчиња. Ребрести ракав бендови. Бисерни копчиња. Достапно во различни бои. 50% Памук, 50% Полиестер. Џерзи Точка Бр. Р437МЛ.

Главните карактеристики

Избор на клиент