.

.

Регенси Каин Тркалезна Маса За Собирање Со Столчиња Што Се Редат

Регенси Каин Тркалезна Маса За Собирање Со Столчиња Што Се Редат

Вреднување на стоката:

DEN 8959.84
Пристапност
Во достапна форма

Создадете модерна атмосфера Со Тркалезната Маса На Регенси Каин Со Четири Столчиња За Редење М. Динамичните сини обликувани столови со челични рамки нудат удобно седење кое не се плаши од истурање или дамки. Површината на масата е исто така отпорна на топлина, па затоа е идеална за кафулиња или простории за ручек. За складирање или чистење, Можете да ги натрупате столчињата М до 12 високи. Ламинатната завршница отпорна на гребење, дамки и топлина е врзана за масата со дебелина од инчи. Црна лента Од Т-Мувла ја опкружува масата за да се заштити од абење на рабовите. Цевчест челичен столб се поврзува со цврстата челична основа во форма На Х. Лесните за прилагодување израмнувачи остануваат скриени додека обезбедуваат рамна површина на масата. Изберете достапна големина на табелата. Сите големини се 29 ЧАСА во. Црна готови нерѓосувачки челик маса база. Ламинат маса врвот е 1 во. дебела. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Врвот на масата е отпорен на гребење, дамки и топлина. Скриени, прилагодливи израмнувачи на табелата. Сини обликувани столици со челични рамки. Столици магацинот до 12 висока.

Главните карактеристики

Избор на клиент