.

.

Машки потпис на Докерс директно вклопена крената каки

Машки потпис на Докерс директно вклопена крената каки

Вреднување на стоката:

DEN 590.40
Пристапност
Во достапна форма

Ние ги нарекуваме потпис со причина. Нашиот потпис Какис се пантолоните за кои не ги познавате, без технологија за брчки, додаде и истегнување на кошулата, така што ќе изгледате добро во секое време - и се чувствувате добро. Најдоброто каки во класа за која сме познати. Twill. Се протега. Права нога. Седи на половината. Поштенски лета. Флекс лента за половината. Двоен заварувач на копчињата низ задните џебови. Лукс памук истегнување, технологија без брчки, супер издржливи копчиња, без бразда, зафаќач на кошула. Измијте и исушете се внатре со слични бои; Отстранете веднаш. Интернет ексклузивно. Може да не се врати или разменува во продавниците.

Главните карактеристики

Избор на клиент