.

.

Активна технологија за активни технологии на Русел и големо машко, до големината 3XL

Активна технологија за активни технологии на Русел и големо машко, до големината 3XL

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Гледајќи кул додека останувате активни со технолошкиот худи на Расел, во која има n привлечна шема и многу детали за изведба. Совршено е за салата или само за дружење. Исклучиво на. Материјал : 55% рециклиран полиестер/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : прикачен аспиратор; DRI-POWER 360 технологијата за влага за влага помага да се одржувате ладно и суво; Акценти на рефлексивни ленти. Активна технологија за машка технологија од Расел.

Главните карактеристики

Избор на клиент