.

.

Одеерби Фустани За Жени Бохо Фустан Миди Фустан Надвор Рамо Тече Партија Цветни Печати Секојдневен Ракав Пушеле А-Линија Плажа Партија Фустан Темно Сина

Одеерби Фустани За Жени Бохо Фустан Миди Фустан Надвор Рамо Тече Партија Цветни Печати Секојдневен Ракав Пушеле А-Линија Плажа

Вреднување на стоката:

DEN 159.84
Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред купувањето. Големина : М Големина.07 "Половината : 68см/26. Големина : XL Големина.43 "Половината : 72см/28.01 "Половината : 76см/29. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 80-94см/31.77" Должина : 135. Модерен, елегантен и дарежлив2. Материјал : Полиестер. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 84-98см/33. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : рачно перење ладно или благо перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 72-84см/28.50 "Половината : 64см/25.92" Должина : 137.20" Должина : 134.Прилика : Погоден За одмор/плажа/забава/одмор/меден месец/датум/матурска итн. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 76-90см/29.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Разноврсен секојдневен стил : Regгена Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Женски Фустан Големина На Табелата : Големина На С.58 "Половината : 80см/31. Сметаме големини кои одговараат на секој тип на тело, видете ја нашата табела со големини за да ја изберете големината што најдобро одговара на вашиот тип на тело. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 68-80см/26.35" Должина : 136. Имајте убав ден!. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме.

Главните карактеристики

Избор на клиент