.

.

Зимски Фустани Со долги Ракави За Жени Обични Жени Моден Принт V Џебен Фустан За Вратот Туника Вратоврска Обичен Фустан Со Долг Ракав Секојдневни Летни Летни Фуста?

Зимски Фустани Со долги Ракави За Жени Обични Жени Моден Принт V Џебен Фустан За Вратот Туника Вратоврска Обичен Фустан Со Долг

Вреднување на стоката:

DEN 383.84
Пристапност
Во достапна форма

Сезони : Пролет, Aut и Зима. Пол : Женски. Материјал : Полиестер. Дизајн : V-Вратот, Цветни Печати. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 фустан за жени.Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Половината : 85см/33.46" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 57см/22.44" Должина : 132см/51.97"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Половината : 89см/35.04" РАМО : 39СМ/15.35" ракав : 58см/22.83" должина : 133см/52.36"големина : л сад : 8 Велика Британија : 12 еу : 38 биста : 100см/39.37" половината : 93см/36.61" РАМО : 40СМ/15.75" ракав : 59см/23.23" должина : 134см/52.76"големина : Xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 104см/40.94" половината : 97см/38.19" Рамо : 41см/16.14" ракав : 60см/23.62" ДОЛЖИНА : 135СМ/53.15"Големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 108см/42.52" половината : 101см/39.76" Рамо : 42см/16.54" ракав : 61см/24.02" Должина : 136см/53.54" стил : секојдневен, трендовски, елегантен, бохо. Повод : Забава, Свадба, Роденден, Шопинг, Запознавање, Забава За Викенд, Плажа, На Отворено, Одмор, Секојдневен Итн. За Ѓердани, Чизми, Чанти И Други Додатоци. Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекс, Материјалот Е Мек, Лесен, Удобен И Дише.

Главните карактеристики

Избор на клиент