.

.

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Плус Големина Еднобоен Фустан Без Ракави Тркалезен Врат Миди Сплит Фит И Блесок Дневен Секојдневен Елегантен Одмор Одмор А-?

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Плус Големина Еднобоен Фустан Без Ракави Тркалезен Врат Миди Сплит Фит И Блесок Дневен

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Натпревар : Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики. Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по продажбата. Карактеристика : Летните Фустани за жени доаѓаат со шарен цветен принт/стил на вратот со едно рамо/половината без ракави/вратоврска, бохо стил, Полите За Нишање, меки сарафани со резервоари. Обичниот лабав фустан за лулашка, исто така, може да изгледа секси ако го спарите со ремен за ноќно излегување и во комбинација со пар чизми ќе направи да изгледате одлично.НАШИОТ ДИЗАЈН ОДРЖЛИВА ИДНИНА сѐ доаѓа со метод, од истражување на модниот тренд до дизајн на облека, ние го правиме нашиот производ како суштество на вашите емоции, вашиот животен стил, наместо облека што ја носите. Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница. Прво се придржуваме до клиентот. Полиестер. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни. Жени Летна Возбуда Лабава Замав Обичен Фустан Жени 2023 Летен Оглавник Вратот Разгорен Фустан Без Ракави Свадбен Гостин Свечен Лежерен Фустан За Сарафан За Дами Лето Clothes Облека Со Кратки Ракави V Врат Миди Графички Лабав Фустан Од Средновековна Мрежа QN QN Женски Фустани 2023 Мода Секојдневна Трикотажа Долги Ракави Ревер Шупливи Фустани Со Џемпер Со Пуловер.

Главните карактеристики

Избор на клиент