.

.

Слободни Луѓе Жени Биди Мое Бебе Мини Фустан, Црн, 2

Слободни Луѓе Жени Биди Мое Бебе Мини Фустан, Црн, 2

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Воведување На Слободни Луѓе Жените Се Моето Бебе Мини Фустан, сензуална мешавина од 75% Вискоза и 25% Најлон, изработена во Виетнам. Овој мини фустан со средна тежина ја доловува суштината на модерниот стил со допир на кадифе. Лажниот врат и кратките ракави ја врамуваат вашата форма, додека копчињата и патентот додаваат модерен пресврт.Совршен за обичен состанок или ноќ во градот, овој фустан ветува дека ќе остави траен впечаток. Компатибилноста на сите сезони и нетранспарентниот материјал гарантираат дека изгледате и се чувствувате прекрасно, без оглед на приликата. Подгответе се да заслепите и танцувајте ја ноќта во ова задолжително мини. Кадифе. Цветни. Бохо.

Главните карактеристики

Избор на клиент