.

.

Митренди Жени Плисирани Широки Ремени Кружен Врат Печатени Обични Мини Фустан

Митренди Жени Плисирани Широки Ремени Кружен Врат Печатени Обични Мини Фустан

Вреднување на стоката:

DEN 415.84
Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте во посета На Митренди, Гардероба На Секоја Жена. Овој женски фустан може да биде совршен натпревар за она што го барате. Со тоа Е Без Ракави, Тркалезен Врат и плисирани детали, создава без напор, но стилски преземање на обичниот Мини Фустан. Може да се стилизира со пар високи потпетици или сандали и капа како совршена облека за модерната жена. Нашите Фустани се совршени За Секојдневно, Одмор, Работно Место, Секојдневно, Забава/Коктел, Патување, Плажа или какви било прилики што ги сакате. Забелешка : . Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. Може да има разлика во бојата или големината од 1-3 см, бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Пакетот Вклучува : . 1 * Женски Фустан Плисиран Дизајн. Моден Печатење. Широки Ремени, Без Ракави. Кружен Врат. Мини Должина. Материјал : Полиестер. Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL.Женски Фустани.

Главните карактеристики

Избор на клиент