.

.

Француски Свеќи Со Мирис На Ванила За Домашно Миризливо Ослободување Од Стрес Чајни Светла Свеќи

Француски Свеќи Со Мирис На Ванила За Домашно Миризливо Ослободување Од Стрес Чајни Светла Свеќи

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Детали За Производот : . *Дијаметар : 1.5". Висина : 0,75". *Мирис : Француска Ванила. *Свеќа : Парафин / растителен восок. *Свеќа-чаша : Алуминиум. *Фитил : 100% памучен фитил. * Специфична Употреба За Свадби На Производи,Итни Случаи, Забави . *Време на горење прибл. 4 часа. Карактеристики : . . Отворен Прозорец-француски мирис за перење ванила измешан со бел крин и сицилијански лимонски ноти манифестира мирис кој комуницира удобно, освежувачко чувство. . Секоја свеќа е висока 1,5 инчен дијаметар х 0,75 инчи. . Изработени од висококвалитетен парафински восок, свеќите со светло обезбедуваат долготрајно време на горење од 4 до 6 часа. . Нашите долготрајни свеќи се истураат во ИТАЛИЈА со најквалитетен парафин и 100% памучен фитил. . Користете ги овие свеќи за домашен декор, специјални прилики (свадбен прием, Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените). . Вклучен Пакет : . 30/60/120/180 Парчиња француски Свеќи Со Мирис на ванила За Чај За Ослободување Од Стрес Во Домот.

Главните карактеристики

Избор на клиент