.

.

Класични картички на Синсинати Редс

Класични картички на Синсинати Редс

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Барате да ја израмните вашата игра со картички? Оваа палуба му дава предност на секој Суперфан. Одликувајќи се со кралски картички илустрирани кралски картички, овие кралеви, кралици и дигалки се прилагодени во боите на омилениот тим и подготвени за битка! Картички за играње премиум одделение. Стандардна палуба од 52 картички - плус џокери. Кралско семејство обичај илустриран во тимски бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент