.

.

Нерѓосувачки Челик Закосен Раб Црна IP-позлатена Четкана Лента

Нерѓосувачки Челик Закосен Раб Црна IP-позлатена Четкана Лента

Вреднување на стоката:

DEN 2063.84
Пристапност
Во достапна форма

Блескави Длето Нерѓосувачки Челик Закосени Работ Црна ip-позлатени 8mm Бранеа Свадба Бенд. Овој дизајн е широк 8,00 мм. Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА! Овој производ ќе испрати во рок од 1 ден (и) од времето на нарачката. Мажите Завршуваат : Полиран И Четкан. Позлата : Ип-Позлатени. Бенд Ширина : 8 мм. Материјал : Основно : Нерѓосувачки Челик. Прстен Одговара : Стандард. Голем : Не. Дебелина : < 2 мм. Точка Тежина У/М : гм. Гравирање : Да. Пакување : Торбичка За Подароци. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Пол : Унисекс. Материјал : Примарна Боја : Бела. Тип Прстен : Свадба Бендови. Тип На Работ : .

Главните карактеристики

Избор на клиент