.

.

Инктастична Ја Сакам Младинската Маица На Дедо Ми

Инктастична Ја Сакам Младинската Маица На Дедо Ми

Вреднување на стоката:

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Ја Сакам Мојата Дедо Младинска Маица прави одлична идеја за подарок за дедо или дедо. Нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги носи децата од училиште да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Inktastic Го Сакам Мојот Дедо Тинејџерски Краток Ракав Маица Унисекс Азалеа Л. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. подарок дедо дедо дедо деца деца дете дванаесет облека облека тинејџерски hws.

Главните карактеристики

Избор на клиент