.

.

Асортиман На Супер Налепници-Канцелариски Материјал -

Асортиман На Супер Налепници-Канцелариски Материјал -

Вреднување на стоката:

DEN 143.84
Пристапност
Во достапна форма

Леле. Налепници галор. Совршен за карневали училишни училници и други забавни настани оваа шарена колекција ќе ги разубави тетратките бележниците и хартиите. (100 налепници по ролна 10 ролни по единица смалуваат-завиткани) 1/2" - 1 1/2" Асортиманот може да варира.● ПРЕКУ ШАЛТЕР 1 Десетина Кинески Јо Јос. Хартија Мерки 6' Одмотајте. 8" Стап. Хартија. Избрани Бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент