.

.

Кутии Цвеќиња Налепници Декоративни Планер Налепници Бележник Списанија Вода Шишиња Декор

Кутии Цвеќиња Налепници Декоративни Планер Налепници Бележник Списанија Вода Шишиња Декор

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Овие налепници се дизајнирани со шик модели и бои, многу погодни за различни декоративни проекти. Овие лепливи налепници ви овозможуваат да дизајнирате бележник во свој стил, носејќи повеќе забава и радост. Работете одлично за списанија, бележници, планери, книги, календари, картички, стационарни, дневници, пакување подароци и така натаму. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Самолеплива хартија. - Големина : 4, 40Х4, 40Х0, 10см/1, 73Х1, 73Х0, 04ин . - Исклучителен изглед, едноставен во дизајнот и практичен во употреба, ви дава пријатно искуство. - Одлична изработка, посветете максимално внимание на секој детал за да му дадете привлечен изглед. - Овие налепници за цвеќе може да се користат за украсување на вашиот албум, дневник, рачна книга, бележник, дневник или подарок. - Богата количина и стилови за задоволување на вашите потреби, ви овозможуваат да ја искористите вашата имагинација за да создадете неверојатни занаети. - Совршен подарок За Божиќ, роденден, Ден На Децата, Вљубените, Денот на Благодарноста, нова година итн. 3 х кутии налепници (46 парчиња/кутија). Исклучителен изглед, едноставен во дизајнот и практичен во употреба, ви дава пријатно искуство. |Одлична изработка, посветете максимално внимание на секој детал за да му дадете привлечен изглед. |Овие налепници за цвеќе може да се користат за украсување на вашиот албум, дневник, рачна книга, бележник, дневник или подарок. |Богата количина и стилови за задоволување на вашите потреби, ви овозможуваат да ја искористите вашата имагинација за да создадете неверојатни занаети. |Совршен подарок За Божиќ, роденден, Ден На Децата, Вљубените, Денот на Благодарноста, нова година итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент