.

.

Универзитетот Во Рочестер Жолти Јакни Кампусот Худи Дуксер Хедер Греј

Универзитетот Во Рочестер Жолти Јакни Кампусот Худи Дуксер Хедер Греј

Вреднување на стоката:

DEN 687.20
Пристапност
Во достапна форма

На Кампусот Со шарени дигитално печатени логоа на вашиот омилен колеџ се меки, лесни, но издржливи. Тие имаат двојна хауба со прилагодливи врвки за влечење и преден џеб од кенгур. Бидете сигурни да го покажете вашиот училишен дух со овие прекрасни Дуксери со Качулка Во Кампусот.Дигитално Печатени Во Големина На Усамен : Мали, Средни, Големи, XL, XXL. Погледнете ја табелата со големини во галеријата со слики.8.0 мл., 50/50 Памучно/Полиестерско Намалување На Пилингот и Помек Воздух-Млаз Предиво Со Двојна Обложена Хауба Со Соодветна Жица 1х1 Атлетско Ребро Плетени Манжетни И Појас Со Спандексдвојно Игла Шиење Низ Целиот Кенгур Торбичка Џеб Лесен, Мек И Издржлив Официјално Лиценциран Од В Република Облека Одлична Идеја За Подарок За Студентите, факултет, алумни, Родители, Пријатели, Тим Универзитетот Во Рочестер Жолти Јакни Кампусот Дуксер Дуксер Хедер Греј Голем.

Главните карактеристики

Избор на клиент