.

.

Тојела Трендовски Лак За Нокти Филм Налепница За Нокти Водоотпорна Буква Налепница За Нокти Целосна Налепница 04

Тојела Трендовски Лак За Нокти Филм Налепница За Нокти Водоотпорна Буква Налепница За Нокти Целосна Налепница 04

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Детали за производот материјал : рокот на Траење На Налепниците : 18 месеци содржина на мрежата : 14 совети класификација на производот за нокти : налепници за Нокти погодни за тип на кожа : секој тип на кожа Стока Слика Тојела Трендовски Лак За Нокти Филм Налепница За Нокти Водоотпорна Буква Налепница За Нокти Целосна Налепница 04.

Главните карактеристики

Избор на клиент