.

.

Премиум природно сушено семе од цои, здрав ориз, Бисер јачмен 32оз

Премиум природно сушено семе од цои, здрав ориз, Бисер јачмен 32оз

Вреднување на стоката:

DEN 207.84
Пристапност
Во достапна форма

Богат извор на диетални влакна, витамини и минерали, висока содржина на протеини и есенцијални амино киселини. Кралската Морска Храна сад избрани од висококвалитетно семе од коикс (Јими). Методи за готвење и кулинарски апликации, употреба во каши, супи, салати и печива. 100% природен процес на сушење, одржувајте го оригиналниот вкус на семето коикс. Антиоксидансите помагаат во борбата против оксидативниот стрес и го зајакнуваат имунитетот Премиум 100% природно сушено семе од коикс, здрав ориз, Бисер јачмен 32оз.

Главните карактеристики

Избор на клиент