.

.

Сиг Зауер ТАНГО6Т Пушкоп,, СФП, Фл-Осветлена Ретикула, ФДЕ

Сиг Зауер ТАНГО6Т Пушкоп,, СФП, Фл-Осветлена Ретикула, ФДЕ

Вреднување на стоката:

DEN 3199.84
Пристапност
Во достапна форма

Сиг Зауер Танго6т 1-6х24мм Пушкаскоп 30мм Цевка, СФП е создаден со цел да функционира како идеална ставка за секој што бара исклучителна опција. Дизајнирани користејќи некои од најдобрите достапни компоненти и конструкција, овие конкретни Пушки преку специјалистите за производи Во Сиг Зауер можат да ви траат исклучително долго. Сиг Зауер е посветен на обезбедување врвна стока долго време, А Пушката Сиг Зауер Танго6т 1-6х24мм Пушкаскоп 30мм Цевка, СФП е доказ за таа посветеност на нивната платформа за клиенти. ТАНГО6Т е комплетен со нашиот hdx оптички систем за екстремна јасност и перформанси со слаба осветленост, оптички влакна и осветлени ретикули гравирани од стакло и дизајни на втора фокусна рамнина. Hdx оптика екстра-ниско дисперзивно стакло во комбинација со стакло со висока преносливост обезбедуваат водечки пренос на светлина во индустријата и оптичка јасност за секоја ситуација. Водоотпорен (ipx-8 оценет за целосно и континуирано потопување на 20 метри ) и перформанси отпорни на магла. 6х Супер-Зум Напреден Оптички Систем. Брз Фокус Окуларот. Поставки за осветлена ретикула за ноќно Гледање со бирање за осветлување за заклучување. Ласерска врежана линија за монтирање за усогласување на пушката со прстените на опсегот.

Главните карактеристики

Избор на клиент