.

.

Почетна Поп Големи Декоративни Складирање Отомански, Сив Дијамант

Почетна Поп Големи Декоративни Складирање Отомански, Сив Дијамант

Вреднување на стоката:

DEN 2200.16
Пристапност
Во достапна форма

Сивиот Дијамант Homepop Голем Декоративен Простор за Складирање отоман се одликува со убава десна ткаенина со мал дијамантски дезен во нијанси на сива, кит и тегет на бела ленена позадина. Има дрвени нозе во топла патина сива завршница и капак со шарки за погодно складирање. Други предмети се достапни во истата ткаенина. Висина На Седиштето На Клупата За Складирање Од 17 Инчи. Лесен Пристап Капак Со Шарки. Текстура ткаенина. Дрвени Нозе. Потребно Е Лесно Склопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент