.

.

Дакин Достигне 20к Изолиран Парк Црн Мал

Дакин Достигне 20к Изолиран Парк Црн Мал

Вреднување на стоката:

DEN 1279.20
Пристапност
Во достапна форма

Дишењето ја исполнува топлината На Дофат Изолирана јакна ОД 20К. Со тоа што ќе дозволите топлината да остане внатре и влагата да избега, Досегот подобро ќе ви помогне да скокнете, да скалите по скали на улична сесија и да го скутирате паркот, дозволувајќи ви да се грижите помалку за елементите и повеќе за трикот што Се обидувате да го научите. Патентите за јами, џебот за медиуми, прилагодливата хауба и џебот за поминување во ракавот ќе обезбедат каде и да се упатите во планините или улицата, да бидете таму подолго. Олиестер Твил со 20k/20k Ламинат И PFC Слободен DWR Терморе ECODOWN-FE 60 HL Изолација Јама Патенти Бура-Размавта Пристап Поштенски Медиуми Џеб Задниот Прилагодлив Хауба Ракав Помине Џеб Прикачен Прав Здолниште Истегнување Мрежа Скривам Џеб Шоккорд Полите Прилагодете Во Рачни Џебови Зглоб Гајтор М201 DAK0005-BLK-S.

Главните карактеристики

Избор на клиент