.

.

Ројалов Долг Ракав За Жени Со Цврста Боја Врвен Лесен Неправилен Раб Јакна Кардиган

Ројалов Долг Ракав За Жени Со Цврста Боја Врвен Лесен Неправилен Раб Јакна Кардиган

Вреднување на стоката:

DEN 174.08
Пристапност
Во достапна форма

Големина : С Биста : 112см/44.09" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 63см/24.80" Должина : 89см/35.04"Големина : М Биста : 118см/46.46" Рамо : 51см/20.08" Ракав : 64см/25.20" Должина : 90см/35.43"Големина : Л Биста : 126см/49,61" рамо : 52см/20,47" ракав : 65см/25,59" должина : 91см/35,83"големина : xl биста : 132см/51,97" рамо : 53см/20,87" ракав : 66см/25,98" должина : 92см/36,22"големина : xxl биста : 142см/55.91" рамо : 55см/21.65" ракав : 67см/26.38" должина : 93см/36.61" + измијте со ладна вода, Големината нема многу да се промени, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултацијасодржина на пакет : 1 х женски кардиган прилика : овој производ е совршен За Секојдневно, на плажа, прошетка, забава, работа, Секојдневна Облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.● Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.Опсег на грешки 1-3cm Gender : Должина На Женска Блуза : Редовна Сезона : Летна Пригода : Мода, Дневно Тоа може да им се даде на пријателите, семејството, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци + Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не размислувајте за стил : Мода, Секојдневен Тип На Шема : Цврста Боја 95% Полиестер,5% Спандекс.

Главните карактеристики

Избор на клиент