.

.

Офрај лента, виолетова галена метална лента, стапала

Офрај лента, виолетова галена метална лента, стапала

Вреднување на стоката:

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Изберете совршена лента за занаетчиство, украсување, шиење, создавање на венец, цветни аранжмани, лакови за коса, завиткување на подароци и многу повеќе. 32% полиестер. Објавувачките панделки се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини. Офрај е познат на пазарот како производител на „најубавите панделки во светот“; Знаете дека добивате највисок квалитет од компанија со најобемни линии на производи. Оваа декоративна лента за очи е одличен додаток на вашите резерви за DIY. Изберете од широк избор на не-жични бои и текстури што ќе надополнат кој било од вашите проекти за шиење. Прелистајте го нашиот избор на Offray панделки за да пронајдете совршено вклопување за вашите занаети, шиење и многу повеќе. Ткаена лента.Металните панделки се забавен начин за додавање на трепет во кој било проект. Завршете ја колекцијата за материјали за шиење со асортиман на панделки.

Главните карактеристики

Избор на клиент