.

.

Патка Командант Сенка Патка Повик

Патка Командант Сенка Патка Повик

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Донесете ги водните птици Со помош на Овој Лесен За Употреба Командант На Патка Сенка Патка Повик. Таа е изградена од издржлив поликарбонат и произведува расипан звук. Овој повик со патка со една трска е прв од ваков вид Од Командант На Патка и е идеален и за почетници и за искусни ловци на патки. Исто така, лесно се одржува чист за продолжена употреба. Патка Командант Сенка Патка Повик : поради популарната побарувачка, Патка Командант го објави својот прв-некогаш еден-трска патка повик. Дизајниран да биде расипан и лесен за дување, овој повик не е ништо помалку од патка. Ова е одличен повик за почетник или искусен повикувач. Лов повик е направен од поликарбонат.

Главните карактеристики

Избор на клиент