.

.

Фактуриран Задебелен Двојно Фактуриран Гумен Печат За Печат За Деловна Канцеларија Голем -

Фактуриран Задебелен Двојно Фактуриран Гумен Печат За Печат За Деловна Канцеларија Голем -

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Сликата СО ПЕЧАТ СО САМО-ИНГ РУБР е приближно 2,75" х 1,0 " (70мм Х 25мм) во големина карактеристики длабоко врежан рубр за јасност.DIY CVENIENCE ЗАБАВА-печат вклучува свој рампа во боја наведени за сите-во-е soluti. дизајнот се наоѓа на врвот на печат за лесно идентификација.ЗАБАВИ ПЕЧАТ-е за печат хартија, папки, картички, подарок заврши, списанија, планери, повеќе. пиво или комбинирајте со или печати.ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Изработен од многу цврста пластика. подлогата на печатот лесно може да се отстрани за повторно да се прошири ефикасноста на печатот. Продадени поединечно.ИЗРАБОТЕНИ во а-материјали во овој печат се извори од врвни компании собрани во нашиот калифорниски објект за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години. Фактуриран Задебелен Двоен Фактуриран Гумен Печат За Печат за Деловна Канцеларија-Голем 2-3/4 Инчи -.

Главните карактеристики

Избор на клиент