.

.

Феилду Корпа За Складирање На Перење Алишта, Корпа За Облека Што Може Да Се Преклопи Самостојна Торба за Складирање, 62л Перење Валкана Облека Кошница За Перење Плат

Феилду Корпа За Складирање На Перење Алишта, Корпа За Облека Што Може Да Се Преклопи Самостојна Торба за Складирање, 62л Перење

Вреднување на стоката:

DEN 207.84
Пристапност
Во достапна форма

Спецификација : . Материјал : памук лен+ЕВА слој. Големина : околу 35*35*50см/13.8*13.8*19.7 инч. Боја : Светло Жолта. Пакување Листа : . 1 х Пречка За Перење Преклопување : дизајнот на преклопување на корпата за перење е лесен за употреба и складирање. Рачка : рачките се флексибилни, издржливи и не се лесни за оштетување. Цел : Погоден За чување облека, домашен текстил, играчки, производ за бебиња и производ за домашни миленици. Материјал : Изработен ОД ЕВА СО поставата памук, издржлив и долг работен век. Практично : има голем капацитет, заштедува простор и може да се стави на многу места.

Главните карактеристики

Избор на клиент