.

.

Петсафе Основна Ограда Во Земјата, Вклучува 1 3-Хектар Двор Жица, Се Прошири до Хектари

Петсафе Основна Ограда Во Земјата, Вклучува 1 3-Хектар Двор Жица, Се Прошири до Хектари

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Инсталирањето на вашата нова ограда во земјата е сам викенд проект. Водоотпорна Јака За Приемник-вклучената лесна, водоотпорна јака одговара на миленичиња со тежина од 8 килограми или повеќе со големини на вратот помеѓу 6-26 инчи. Вашето домашно милениче го заслужува најдоброто.

Главните карактеристики

Избор на клиент