.

.

ST225 75R TL ПРИКОЛКА КРАЛОТ RST

ST225 75R TL ПРИКОЛКА КРАЛОТ RST

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

воведување На Кралот На Приколката RST tire дизајниран и изграден за да ги задоволи барањата на денешните приколки. Гумата се одликува со модерен дизајн на шарите произведен со користење на сегментирани калапи за да обезбеди исклучителна униформност и изглед, додека оптимизираниот дизајн на шарите обезбедува супериорна јачина, издржливост и отпорност на таложење на топлина. Без разлика дали вашите потреби се за патување, забава или работа, Кралот На Приколката RST ви ја дава потребната изведба по цена што можете да си ја дозволите. М Рејтинг На Брзина со подобрени опсези на оптоварување за да се исполнат најновите барања на пазарот. Оптимизирана длабочина на шарата за да се зголеми животниот век на гумите и да се намали отпорноста на тркалање и акумулацијата на топлина. Најлонска конструкција на преклопување на повеќето големини за одржување на јачината и издржливоста на гумите при апликации со поголемо оптоварување. Опфатени Со Пет (5) Година На Национално Ниво Производители Ограничена Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент