.

.

Рачен Градинарски Распрскувач Пумпа За Вода Распрскувачи За Притисок За Тревник И Градина 1л Мини Електричен Распрскувач

Рачен Градинарски Распрскувач Пумпа За Вода Распрскувачи За Притисок За Тревник И Градина 1л Мини Електричен Распрскувач

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

3 : Уникатен дизајн : Прилагодлива млазница, копче за прскање со вода со едно допирање, задебелена и издолжена цевка за поврзување на вода. Едноставно наполнете го шишето со вода и користете го за какви било цели.

Главните карактеристики

Избор на клиент