.

.

Мини Колачиња Секачи Зеленчук Овошје Машина Печење Сет Алатки & Рачен Ротирачки Лупеч

Мини Колачиња Секачи Зеленчук Овошје Машина Печење Сет Алатки & Рачен Ротирачки Лупеч

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

6 x 17 CMMaterial : алуминиумска легура + содржина на пакет од нерѓосувачки челик : 11 * мини секач за бисквит1 * голем секач за колачиња1 * овошен Лупењесамо горенаведената содржина на пакувањето, други производи не се вклучени. 12 парчиња Зеленчук Овошје Машина Печење Сет Алатки & 1 парчиња Рачно Ротирачки Лупеч. Материјал : изработен од нерѓосувачки челик и пластика за храна, не содржи БПА, Секој калап има соодветна пластична капа, Овој дизајн може да ве заштити од повреда на рацете кога го користите.Издржлива челична конструкција. Функција : се користи за овошје,зеленчук,шеќер,торта,САМОСТОЈНИ бисквити,чоколадо,Сендвичи,мини пита и колачиња, повеќе форми со овие слатки калапи за сечење животински облици.Силни брзини.

Главните карактеристики

Избор на клиент