.

.

Европски Везени Тул Завеса Дома Прозорец Декоративни Завеси Дневна Соба Сина Бела Беж Завеса Дома Декор

Европски Везени Тул Завеса Дома Прозорец Декоративни Завеси Дневна Соба Сина Бела Беж Завеса Дома Декор

Вреднување на стоката:

DEN 351.84
Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Полиестер. Процес : Фина плетенка чипка. Степен на засенчување : пренос на светлина. Боја : бела, беж, сина. 1. Големина и боја : имаме три различни големини и бои, лесно можете да ја изберете вистинската завеса за да одговара. 4. Уникатен дизајн : користење елегантни модели на везови од цвеќе и лисја, проѕирни мали завеси од тантела. 2. Висок квалитет : стилски и едноставен дизајн, едноставен, но не монотон, истакнете ја разликата на завесите, фината изработка, веднаш подобрете го вкусот на вашата соба. 3. Широко се користи : може да се користи за украсување кујна дневна соба, спална соба трпезарија, кафуле и паб, итн. Може да се користи и како подарок за девојчиња. 4. Совршена услуга по продажбата : доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Нашата 24-часовна пријателска услуга за е-пошта е на ваша услуга во секое време, насекаде. Ќе се потрудиме да ве задоволиме и да имаме пријатно шопинг искуство. 100% сосема нов и висок квалитет. Користење на висококвалитетни материјали. Прекрасно со квалитетна изработка. Економичен и практичен. Удобен за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент